تبلیغات

دانستنیها - نرم افزار TrekBuddy موقعیت و مسیریاب (GPS) – جاوا
دانستنیها
سه شنبه 22 تیر 1389

نرم افزار TrekBuddy موقعیت و مسیریاب (GPS) – جاوا

سه شنبه 22 تیر 1389

نوع مطلب :نرم افزار موبایل، 
نویسنده :بهروز

جی پی اس یا سیستم مکان یابی جهانی به شما کمک خواهد کرد تا مکان خود را بر روی کره زمین پیدا کنید. در واقع با داشتن نقشه کامل و کالیبره شده شهری که در آن قرار دارید به راحتی و بدون نیاز به دانش فنی می توانید مسیر خود را در گوشی موبایل بیابید. نرم افزار TrekBuddy کلیه امکانات مسیر و موقعیت یابی را برای گوشی های جاوا فراهم می کند و با افزودن نقشه های شهر های دلخواه به این نرم افزار به راحتی می توانید موقعیت خود را بیابید.

نقشه های GPS شهرهای ایران سازگار با نرم افزار TrekBuddy به زودی…
این نسخه بر روی گوشی های جاوایی که GPS ندارند هم قابل استفاده به عنوان نقشه می باشد.
برای نصب فایل jar و jad را با هم در یک پوشه ریخته و سپس فایل jar را نصب کنید.
نقشه ها را در مسیر E:\TrekBuddy\maps یا C:\TrekBuddy\maps کپی کنید.

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-


دانلود فایل click here download

www.lxl.ir :پسوورد

حجم :۳۶۷ kb

برای کسانی که گوشی s 8003 jet دارند و نمی تونند از این برنامه استفاده کنند یک راه حل وجود دارد اول دوستانی که این گوشی را دارید شما باید برنامه و نقشه ها را در مموری بریزید و برنامه را نصب کنید بعد توجه کنید که پسوند این نقشه ها با این برنامه جور نیست شما باید برای این برنامه نقشه هایی با پسوند های set و .map داشته باشید نه پسوند gmi پسوند set و فایل (set) را خود این نقشه ها دارند پس با این ها کار نداشته باشید اما باید پسوند .gmi را حتما حذف کنید و به جایش پسوند . map را بریزید که این پسوند را از نقشه های که با برنا مه SmartCom سازگاری دارند بگیرید و باید توجه کنید که این نقشه ها به غیر از پسوند .map یک پسوند دیگه ای دارند که الان ذهنم یاری نمی کنه و باید اون پسوند را هم حذف کنید و فقط پسوند .map را در قسمت نقشه مورد نظر کپی کنید به این صورت که نقشه فقط دارای این اجزا باشد : به عنوان مثال: 1-set پوشه 2 - kerman .map و 3-kerman.set و بعد برای لود نقشه فایل .map را لود کنید و بعد از این کار برنامه را start کنید و منتظر باشید تا چراغ بالای صفحه سبز شود و زمانی که چراغ سبز شد ok را کلیک کنید و مشاهده می کنید که برنامه خود به خود محل شما را بر روی نقشه بدون هیچ مشکلی نشان می دهد.

نقشه ها را می توانید از سایت های موجود در اینترنت دانلود کنید هم نقشه های برنامه trekbuddy و هم نقشه های برنامه  smartcom